Skip to content

Portfolio naszych marek zostało ukształtowane w oparciu o marki własne, jak również wysokiej jakości marki światowych producentów, które przyjęliśmy do dystrybucji. Ponad 80% produktów z naszej oferty jest produkowanych w Polsce oraz Europie.

Portfolio naszych marek zostało ukształtowane w oparciu o marki własne, jak również wysokiej jakości marki światowych producentów, które przyjęliśmy do dystrybucji. Ponad 80% produktów z naszej oferty jest produkowanych w Polsce oraz Europie.

TRES

TRES to marka własna stworzona dla produktów dedykowanych do biur. Jej głównym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów pozostających w doskonałej relacji do ich pozycjonowania cenowego. Oferta produktowa marki została opracowana zgodnie z potrzebami klienta i zachowaniem wysokich standardów jakościowych surowców wykorzystywanych do produkcji. Wszystkie Nasze notesy i kostki samoprzylepne opatrzone są certyfikatem FSC, który dowodzi, że drewno jako surowiec do produkcji papieru, z którego wykonane są nasze produkty pochodzi z dobrze zarządzanych lasów pozostających pod ścisłą kontrolą. Szeroka gama produktów biurowych typu zakładki indeksujące, skoroszyty, clipboardy, przekładki, przyborniki to tylko część oferty jaką możemy dostarczyć do każdego biura.

ESCUEAL

Marka własna dedykowana do produktów szkolnych. Escuela to wysokiej jakości artykuły wytwarzane wyłącznie w Europie pod naszym bezpośrednim nadzorem. Pod tą marką gromadzimy asortyment szkolny jak pióra, zmazywacze, naboje, kolorowy papier ksero i inne. Nasza marka ma ogromny potencjał, który będziemy poszerzać aby móc dostarczać najbardziej kompleksową ofertę.

SNOWMAN

Japońska marka, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku. Zaawansowane technologicznie i wysokowydajne produkty marki Snowman są dystrybuowane na całym świecie. Artykuły marki Snowman są wytwarzane przy zachowaniu najwyższych standardów kontroli jakość zarówno w procesie produkcji jak i pakowania produktów. Doskonałe komponenty, starannie dopasowane elementy poszczególnych produktów dają każdemu niepowtarzalny komfort użytkowania oraz gwarancję jakości. Oferta marki Snowman skierowana jest zarówno dla biur jak i przemysłu. W ramach produktów w naszej ofercie znajdują się pisaki olejowe dostępne w różnych grubościach linii pisania, markery permanentne, kredowe, pisaki kreślarskie i foliopisy, zakreślacze i inne.

BOSTIK

Angielska marka należąca do globalnego lidera w produkcji klejów. Firma Bostik jako pierwsza na świecie opracowała technologię plastycznej masy klejącej jako alternatywę do taśmy klejącej czy pinezek, umożliwiającą w czysty i bezpieczny sposób przyklejenie kartek czy plakatów bezpośrednio do ściany. W naszej ofercie oprócz masy klejącej, posiadamy również piankii kropki samoprzylepne, różnego rodzaju kleje do użytku biurowego oraz domowego.

ALPINO

Hiszpańska marka z ponad 75letnia tradycją tworzona z pasją dla najbardziej wymagających klientów. Wysokiej jakości produkty, testowane w laboratoriach i spełniające najbardziej rygorystyczne wymagania dopuszczenia na rynki, są potwierdzeniem doświadczeniai doskonałości wypracowanej przez lata. Alpino to świat kredek, pisaków, farb, produktów artystycznych i wielu innych.

RAPESCO

Angielska marka z wieloletnią tradycją rynkową, dzięki czemu przez lata stworzyła portfolio wysokojakościowych produktów biurowych, dostępnych w ponad 100 krajach na świecie. Produkty Rapesco to innowacyjne projekty, najnowocześniejsza technologia oparta w dużej mierze o surowce pochodzące z recyklingu, która umożliwia dbanie o nasze środowisko. Rapesco oferuje szeroką gamę zszywaczy oraz zszywek, dziurkaczy oraz produktów uzupełniających, które gwarantują komfort i wygodę użytkowania.

Zapoznaj się z naszą ofertą i pobierz katalog produktów!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w katalogu 2022

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w katalogu 2022

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w katalogu 2022